ŠPERKY Z KRYSTALŮ/MINERÁLŮ/DRAHÝCH KAMENŮ

Vytvořené se záměrem, možno vyrobit na přání či si intuitivně vybrat z nabídky.

lazurit, larimar, karneol, akvamarýn

Jak jsem se k výrobě šperků z krystalů dostala?

Před několika lety na mě začaly kameny mluvit. Vnímala jsem to jako volání. Přitáhly mě a já se zamilovala. Nevěděla jsem, jak se ony různé minerály jmenují. Neměla jsem o nich žádné teoretické vědomosti a přece jsem je znala více, než se dá slovy popsat.

Začala jsem náhrdelníky a náramky vyrábět. Vše vniklo bez plánování, bez přemýšlení, jen jsem se oddala a nechala se vést. Procházím jimi a ony mnou. Ukazují cestu, pracují na různých úrovních, spojují s jinými realitami, přinášejí informace. Skrze krystaly proudí světlo.

serpentinin, tyrkys, avanturýn, achát, larimar,

Jak vznikají náhrdelníky se záměrem?

Procítím Vaše slova po přečtení Vašeho příběhu. Stačí jedna věta s pocity nebo přímo záměr, v němž by měly krystaly poskytnout podporu. Pro lepší naladění je mi pomocníkem Vaše fotka. Výběr krystalů, kombinace kamenů a uspořádání vzniká intuitivně. Jsem jen prostředníkem…

UKÁZKY Z TVORBY..

Veškerou tvorbu můžete shlédnout na mé Facebookové stránce. Stránka se Vám zobrazí, i když nejste registrovaný nebo přihlášený na Facebooku. Kliknutím na Like Page vpravo od tohoto textu se můžete přidat ke sledování nových přírůstků.      --------------->

 

S radostí vyrobím šperk na míru Vám nebo někomu z Vašich blízkých či přátel. Objednávku můžete směřovat sem: krystaly@centrum.cz. A pokud se Vám moje tvorba líbí, budu moc ráda za případné sdílení a šíření..

Děkuji, Ivet

NĚKTERÉ JIŽ NAŠLY SVÉ MÍSTO A DĚLAJÍ RADOST

šperky z krystalů1

Alexandra Macurová: "Ivetko, ten je pro mně jak na míru..  Mám o něj zájem.. Děkuji"

 

citrín, antofylit, kříšťál, turmalínMichaela Drahotová: "Děkuji Ivet za krystaly plné podpory, síly, vytrvalosti, intuice... a hlavně Tvé energie s vodou, zemí a vzduchem :)"

 

 

KOLÁŽ "KRYSTALY S ESENCÍ ANDĚLŮ"

Stvořila jsem pro Vás krátkou koláž obrázků šperků z drahých kamenů s povídáním. Jednoho rána mi totiž přišla informace, ať vytvořím šperky, které budou moci vyzařovat esenci archandělů. A tak jsem se pustila do práce. Byl to proces, který měl několik fází a trval téměř měsíc. Nevěděla jsem, kolik výrobků má vzniknout, nechala jsem všemu volný průběh, jen jsem vnímala, co přichází.

Při tvorbě jsem potřebovala být sama, ničím a nikým nerušená. Cítila jsem, že je nutné, abych byla plně v sobě a do krystalů mohlo být vloženo to podstatné. Po pátém náhrdelníku s velice silnou vibrací jsem vnímala, že proces výroby je u konce. Vznikla tedy sada pěti náhrdelníků a náramků.  

Následoval proces focení, kdy jsem chytala to správně světlo :), aby byly pořízeny dokonalé obrázky, ze kterých bude patrno, co se v nitru šperků ukrývá. Poslední fází bylo napsání textů. Skrze prsty, které běhaly po klávesnici, byla řečena poselství pro Vás. Nechť Vám tato koláž s povídáním přináší to, co potřebujete.

A jak koláž působí?

Marie: „Váš projekt jsem si prohlédla s velikým zaujetím, přiznám se, že při růžových verších jsem byla velice dojata. Co předáváte prostřednictvím šperků, jsem pochopila již dříve, ale dnes mne to zasáhlo ještě více do hloubky, děkuji. Má to celé velký smysl.“

 

Pokud máte zájem o shlédnutí, napište mi na krystaly@centrum.cz.

jaspis krajinný, jaspis ohnivý

Kromě návštěvy do světa krystalů Vás srdečně zvu i k poslechu rozjímavé hudby - shlédněte video se slunečním bubnem nalevo od tohoto textu...

 

Zvu Vás i k tomu, abyste si svým srdcem vybrali některý z výrobků, které pro Vás a Vaše blízké tvořím. Za případné šíření této stránky děkuji.