JAK NA BOLAVÁ ZÁDA?

Trápí Tě už nějaký čas bolest zad a ne a ne přestat?

Také jsem strávil 2 roky s úpornými bolestmi a málem nadobro skončil na lékách. Měl jsem však to štěstí objevit cestu, která mě zavedla až k úplnému uzdravení zad. A já Tě ji mohu naučit.  

Zbav se bolesti zad jednou provždy, začni se cítit tělesně i duševně mnohem lépe a ušetři čas a peníze, které vynakládáš na svá bolavá záda.

Trápí Tě záda a Ty to skutečně jednou provždy chceš změnit? Pak jsi tu správně a čti dále. Nyní jsou má záda zcela v pořádku a cítím se skvěle. Před 12 lety jsem však přes 2 roky trpěl silnými bolesti zad. Navštěvoval jsem ortopedii, rehabilitace, masáže, a veškeré dostupné procedury: magnetoterapii, eletroterapii, masáže,... a nic nepomáhalo. Lékaři předepisovali léky na bolest a říkali, že se s tím musím smířit. Jenže já se nesmířil.

Nesmířil jsem se, změnil ve svém životě některé věci a záda si uzdravil sám. Před 8 lety jsem začal masírovat a pomáhat lidem od problému, kterým jsem si předtím sám prošel. Svého času jsem také působil při výuce masáží u Michala Dusila (dnes největší vzdělávací masérská instituce v čechách Dexter Academy). Měl jsem tedy tu možnost poznat tuto problematiku ze tří různých úhlů pohledu - masáže dostávám, masíruji a taktéž jsem je vyučoval.

Chceš-li se dozvědět více o tom, co mi pomohlo k uzdravení zad, zadej své jméno a email do formuláře VPRAVO --------------->

a ZDARMA Tu na něj zašlu eBook 8 TIPŮ, JAK SI JIŽ ZA TÝDEN ULEVIT OD BOLESTI ZAD.

Pokud by ses rád dozvěděl konkrétní postup a cviky, které mi TRVALE uzdravili záda, bude Tě zajímat obsáhlý eBook JAK SE JEDNOU PROVŽDY ZBAVIT BOLESTI ZAD, kde na 85 stranách a v komentovaných videích předávám to, co v mojich zádech změnilo bolest v pocit naprosté pohody.

3d-cover-jak-se-jednou-pro-vzdy-zbavit-bolesti-zad-banner

Kontakt

Davído


RNDr. David Cháb, Ph.D.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1 - Staré Město
IČ: 75566885
DIČ: CZ7809061513


www.DavidoChab.cz
www.ZpevTicha.cz
www.jak-na-bolava-zada.cz

+420 799 500 976
Davido@ZpevTicha.cz

eBook 8 TIPŮ, JAK SI JIŽ ZA TÝDEN ULEVIT OD BOLESTI ZAD


Zadej svůj email níže a získej ZDARMA eBook a videa se cviky, které Ti mohou pomoci od bolesti zad.

Tvůj email je v dobrých rukou a kdykoliv se můžeš odhlásit jedním kliknutím..