OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatelem stránek http://www.ZpevTicha.cz je RNDr. David Cháb, Ph.D., se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 75566885, DIČ: CZ 7809061513 (plátce DPH od 1.11. 2017) zapsaný v živnostenském rejstříku. Provozovatel je registrován na Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Provozovatel se zavazuje chránit jemu svěřené osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů.

Provozovatel nebude bez předchozího svolení uživatele sdílet, prodávat ani používat jemu svěřené osobní údaje.

Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat osobní údaje jednotlivých uživatelů pro vlastní potřeby, tj. zejména za účelem poskytování služeb, pro marketingové a statistické účely nebo za účelem zkvalitňování služeb.

Jaké osobní údaje provozovatel shromažďuje

O uživateli shromažďuji tyto osobní údaje:

jméno, příjmení, e-mailová adresa, fakturační údaje

Jak s osobními údaji nakládám

Veřejné i neveřejné osobní informace jsou automaticky zpracovávány zabezpečeným systémem a uchovávány v bezpečném formátu v databázi provozovatele.

Přístup k informacím o uživateli má pouze provozovatel webu RNDr. David Cháb, Ph.D.

Záleží mi na tom, abych se nedopouštěl spamování. Všechny zprávy, které posílám, jsou opatřeny odkazem pro odhlášení. Pokud zprávy ode mne již nechcete dostávat, použijte prosím odhlašovací odkaz nebo mi napište emailem na adresu davido@ZpevTicha.cz