PÍŠŤALY KONCOVKY - prodej

koncovky2Píšťala koncovka je ta úžasná bezhmatová píšťala vyráběná z bezového dřeva, na kterou tu již před tisíci lety pískali naši předkové. Na koncovku se píská pouze za pomoci variabilní intenzity vdechu.

Nepoužívá se tedy žádný prstoklad a umí to každý. Jedinečné ladění koncovek umožňuje hru komukoli bez předchozí praxe ve hře na hudební nástroje.

Pakliže v Tobě vykrystalizoval pocit, že si tento úžasný nástroj chceš pořídit, ozvi se. K dispozici jsou standardně 3 velikosti koncovek ("dospělácká" C-éčková, nebo D-éčková a kratší "dětská" G-čková). Nicméně lze dodat i koncovky v jiném ladění včetně koncovek zdobených. 

Pokud je možno, dovezu jich více, aby sis mohl/a vybrat tu, se kterou si nejvíce budete Ladit.. Taktéž je možno dodat fujary, dvojačky, šamanské bubny, chřestidla.. - nebo sestavu nástrojů dle Tvého výběru. 

CENY KONCOVEK:

C ladění, 65 cm... 1 800 Kč
D ladění, 60 cm... 1 600 Kč
G ladění, 45 cm... 1 300 Kč


pouzdro-na-koncovku1VYŠÍVANÁ POUZDRA NA KONCOVKY

Pouzdro je z pevného dvouvrstvého a nepromokavého materiálu. Nenasakuje olejem. Je přívětivým domovem a dokonalým cestovním prostředkem pro Vaši píšťalku nejen za nepříznivého počasí.

Cena 500 Kč.

JAK HRÁT NA
PÍŠŤALU KONCOVKU?


Zadej svůj email níže a získej jednoduchý návod, který Ti ozřejmí základy hry na píšťalu koncovku. A další sadu emailů s nahrávkami koncovky, šamanských bubnů a dalších přirozeně znějících nástrojů.

 

Tvůj email je v bezpečí. Nikomu ho nedám a kdykoliv se můžeš odhlásit jedním kliknutím.

holcicka-koncovka